ХАРАКТЕРИСТИКА ЗВАРНИКА

Професійний зварювальник зобов'язаний пройти спеціальне навчання для того, щоб отримати кваліфіковані навички в практичній роботі зі зварювальним апаратом. Для досягнення ідеального шва не достатньо просто взяти в руки пальник, так як крім володіння зварювальним апаратом до характеристики зварника відносяться такі якості як терпіння, відмінний зір, сила, завзятість і гнучкість рук.
Професія зварника розрізняється за кількома спеціалізаціями. Спеціалісту по ручному дуговому зварюванні знайти роботу на підприємствах зовсім не становить праці, так як зварювальники постійно затребувані. В цехах, де відбувається виробництво будівельних конструкцій, потрібні фахівці з характеристикою електрогазозварника. У порівнянні з зварниками, що спеціалізуються тільки на ручному зварюванні, фахівці з электрогазосварке володіють більш високою кваліфікацією. До характеристик електрогазозварника, крім умінь зварник ручного зварювання відноситься перелік таких знань і випробувань в лабораторії, як:
- кінематичні схеми автоматів і напівавтоматів; принципове пристрій обслуговуючих електронних схем керування; принципи навчання роботів і вимоги роботи з робототехнічними комплексами;
- технологія електричних схем і конструкцій різних зварювальних машин, автоматів, напівавтоматів та джерел живлення.
Для того, щоб зробити успішну кар'єру, потрібно отримання розрядів, тому електрогазозварники 1-го і 2-го розрядів зобов'язані знати:
- принцип роботи обслуговуваних машин і апаратів для дугового зварювання змінного і постійного струму, діагностику судин і котлів, газозварювальних апаратів, газогенераторів, електрозварювальних автоматів і напівавтоматів, кисневих і ацетиленових балонів, редукуючих приладів і зварювальних пальників;
- властивості і особливості призначення застосовуються при зварюванні технологічних газів, рідин і флюсів;
- допустима кількість залишкового тиску газу в балонах; характерні особливості газового полум'я;
- принцип роботи застосовуваних пальників, редукторів, балонів;
- систему і основні прийоми прихвачування, а також методи для забезпечення захисту металу шва при зварюванні в захисному газі.
Удосконалюючи свої знання і збільшуючи практичний досвід електрогазозварники 3-го і 4-го розрядів повинні знати:
- витрата газів і режими кисневої та газоелектричному різання металів;
- головні технологічні процеси зварювання і наплавлення деталей з різних сталей; будову зварного шва;
- пристрій обслуговуються електрозварювальних і плазморезательных машин, газозварювальної апаратури, автоматів, напівавтоматів і плазмотронів;
- загальну інформацію про способи отримання і зберігання ацетилену, кисню, пропан-бутану, використовуються при газової зварюванні, а також основні знання про зварюваності металів; прийоми підбору режимів зварювання за приладами.


Создание сайтов Crazy Brush
Яндекс.Метрика