ЗВАРЮВАЛЬНИКИ ФАХІВЦІ


В нинішній час технологічного прогресу, життя неможливе без галузей, пов'язаних з виробництвом металу. Для того щоб побудувати будь-яку нову будівлю або уникнути руйнування вже усталених об'єктів будівництва потрібні навички роботи з даним матеріалом. Враховуючи таку популярність застосування металу у виробництві, професія зварювальник спеціаліст вважається затребуваною як ніколи, що супроводжується головним вимогою - умінням поєднувати металеві деталі в конструкції. На сьогоднішній день, нинішня молодь прагне отримати економічну і банківська освіта, а до робочих спеціальностей відноситься не охоче. Однак, роблячи ставку на отримання більш високої заробітної плати за рахунок престижу обраної професії, виявляється, що це абсолютно хибна думка. На щастя, практика показує, що подібне завзяття в ряди «білих комірців» з часом вщухає. З'явилося безліч проф. орієнтаційних служб, які допомагають молодим людям прислухатися до свого «Я» і зробити правильний вибір, враховуючи особисті характерні особливості. Як говориться в народній приказці: «Риба шукає, де глибше, а людина – де краще», тому, якщо людині необхідна «рухома» робота, то від сидіння кілька років в кабінеті, у нього почнеться апатія.
Головні властивості професією зварник фахівець.
Професія зварювальник спеціаліст затребувана не тільки в штатному порядку на підприємстві, але і в роботі вахтовим методом. Спеціальна освіта зварника набувається в професійних технічних училищах протягом 3 років. У разі наявності у людини практичних навичок, досить пройти короткі курси, щоб отримати документ, що підтверджує професіоналізм. Зварювальник фахівець, який добре розбирається в професійній області, легко знайде роботу в різних сферах (вахтовий метод передбачає напружений темп робіт). Бувають випадки, коли зварники фахівці потрібні на виїзд в певний період (25-40 днів) працювати на об'єкті, якщо там не вистачає кваліфікованих кадрів. В даному випадку для роботи в такому режимі досить пройти курси, щоб отримати навички вузького спрямування (газозварник, електрогазозварник). Основна цінність у роботі - якість зварювальних швів, а значить і всієї конструкції. Дилетантству там немає місця, так як на кону стоять людські життя.
Перспективи професії зварювальник спеціаліст
Майбутнє в людини, що є зварювальником, досить перспективне. Враховуючи важкі умови роботи в гарячому цеху, передбачений високий рівень заробітної плати.
У кожній професійній сфері діяльності є свої переваги і недоліки. Отже, плюси і мінуси професії зварювальник:
«+»
- популярний попит на ринку праці;
- придбання місця роботи навіть без досвіду роботи (підприємство ЖКГ);
- вузькоспеціалізовані зварювальники, при роботі в будівництві і нафтопроводах заробляють дуже пристойні гроші.
«-»
- складні умови роботи. Іноді фахівцям доводиться працювати на відкритій будівельному майданчику в несприятливих погодних умовах;
- вплив яскравості електричної дуги, що супроводжується погіршенням зору;
- шкідливість виробництва із-за рясного виділення газу в цеху.
Кар'єрне зростання і оплата праці
Через брак технічних фахівців, виникає необхідність збільшення зарплати представників робочих спеціальностей. Зварювальник фахівець без досвіду може розраховувати на зарплату у розмірі 600-700 доларів, а професіонал – 1500-2000 доларів. У будь-якому випадку, дохід зварника фахівця залежить від місця роботи, кваліфікації і навичок. Найбільшу зарплату отримують працівники нафтової промисловості.


Создание сайтов Crazy Brush
Яндекс.Метрика